Mam przyjemność zaprezentować Państwu firmę

BLUMET Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe

Jest to firma prywatna założona w roku 2006, specjalizująca się w obróbce wiórowej materiałów skrawalnych na obrabiarkach sterowanych numerycznie (CNC). Wspólnie z kadrą pracowniczą i w oparciu o dokumentację rysunkową podejmujemy się obróbki detali będących częściami:
maszyn rolniczych
silników samochodowych
układów jezdnych i napędowych wszelkiego rodzaju maszyn.

Nasze produkty trafiają zarówno do firm polskich jak i na rynek Unii Europejskiej. Dokładamy wszelkich starań by nasze produkty spełniały wymagania jakości i dokładności a także terminowości zamówień.

W swoim parku maszynowym posiadam również maszyny konwencjonalne do obróbki wiórowej i plastycznej, cięcia oraz zakuwania na gorąco. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta utworzone zostały stanowiska spawania i cięcia gazowego oraz spawania metodami MIG TIG.

Celami strategicznymi firmy są: rozszerzanie zakresu usług, zwiększanie produkcji oraz ciągłe podnoszenie jakości swoich wyrobów.

Misją firmy jest umacnianie i utrzymanie zaufania oraz zadowolenia klienta, a także zapewnienie stałego rozwoju firmy.

Jako właściciel firmy jestem otwarty na współpracę kooperacyjną z przedsiębiorcami polskimi i zagranicznymi w zakresie wyżej wspomnianych usług i gorąco zachęcam do nawiązania kontaktu.

Z wyrazami szacunku   

Krzysztof Jankowski